Cautam URGENT medic generalist pentru a prelua un cabinet in Franta (centrul Frantei, comuna cu 2000 locuitori) 12.000 ¿¿¿ / luna

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cerinte :
- Diploma de medic generalist si cativa ani experienta
- Bun nivel de limba franceza (B2 ¿¿¿ C1 necesar)
- Motivat de a ¿¿¿cumpara¿¿¿ clientela existenta
Caracteristicile / Avantajele postului
- Acompaniere in intrarea in functie de catre medicul actualmente in post
- Asociat cu un alt medic
- Aproape de un aeroport international
- Medicul ce este in post acum realizeaza o cifra de afaceri de 170 000 ¿¿¿ annual muncind 3zile pe saptamana
- Cifra anuala de afaceri prevazuta pentru 5 zile de munca pe saptamana : 280 000 ¿¿¿ insemnand un salariu net de 12 000 ¿¿¿ 15 000 ¿¿¿ / luna
- Cesiunea cabinetului se face cu tot cu mobile, dosare ¿¿¿
- Garda : o saptamana din 8
- Chirie pentru cabinet : 670 ¿¿¿ / luna

Contact email : edendesign.tm@gmail.com

Precizati in obiectul mail-ului : MEDIC GENERALIST FRANTA !