Care assistant Franta

F Recruitment International SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

F Recruitment International SRL recruteaza Care Assistant pentru Franta. Ingrijitorul isi va indeplini sarcinile postului la domiciliul clientilor. Uneori, este necesar sa se deplaseze la sediul central al companiei pentru participarea la sedintele de echipa si cele de formare. Ingrijitorul va lucra cu clientul pentru a-l ajuta sa depaseasca starile de fragilitate, dificultate, dependenta si/sau handicap, cu scopul de a duce la bun sfarsit activitatile esentiale ale vietii de zi cu zi.

CERINTE

- Cunostinte limba franceza, nivel mediu;
- Atestat in domeniul sanatatii (infirmier, asistent medical, asistent social etc);
- Permis de conducere.

BENEFICII OFERITE

- Transport platit de angajator.

Suntem o agentie de resurse umane specializata in servicii de recrutare-selectie si leasing de personal adresate companiilor mijlocii si mari din Romania si strainatate. Recrutam si punem la dispozitie angajati permanenti sau temporari pentru o arie vasta de posturi si domenii de activitate de la inginerie si productie la retail, logistica, servicii financiare, medicale si hoteliere.