Business Activ Consult locuri de munca pentru medic cardiolog in Franta

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ce trebuie sa faceti???

Pasul 1: Ne trimiteti un cv in franceza

Pasul 2: Interviul cu Business Activ Consult in franceza

Pasul 3: Cei care trec de interviu vor sustine un alt doilea interviu cu Angajatorul.

CERINTE

Se lucreaza in spitale private si publice
Salariu de 3600€ net pentru inceput.
Timpul normal de lucru de 40 de ore pe saptamana

Cerinte :

Sa fiti medic specialist

Sa aveti experinta de minimum 2 ani

Sa stiti limba franceza nivel mediu cel putin.

Sa fiti eligibil pentru a va inregistra la Ordinul Medicilor din Franta ( Certificat de Conformitate )

Business Activ Consult este o firma de consultanta in domeniul afacerilor si resurselor umane.

Serviciile noastre sunt special concepute pentru a se adapta tuturor solicitarilor intr-o piata in continua dezvoltare in care concurenta este din ce in ce mai acerba iar nevoia promovarii valorilor este in continua crestere.