Bucatar Sef - pentru Franta - Limba Franceza - experienta internationala

sc deco meuble srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam Bucatar Sef, pentru Franta (Sef Cuisinier)
- cu experienta internationala
- limba franceza cel putin un nivel incepator
- contract initial pe 3 luni (perioada de proba) - cu posibilitate de prelungire
- salariu initial 1100 eur - cu posibilitate de marire dupa prelungire

- CV se poate trimite si pe adresa de email: deco_cv yahoo.com (cu mentiunea postului pt care aplicati, o fotografie si un ID de SKYPE)

CERINTE

Se cere
- cu experienta internationala ca bucatar sef (sau ajutor bucatar) (minim 4-5 ani)
- limba franceza cel putin un nivel incepator (de preferat mediu)
- se cauta o persoana serioasa, curata, atenta, capabila sa conduca o echipa

BENEFICII OFERITE

- transport Rom-Franta si retur - decontat
- cazare asigurata (apartament cu 2 camere)
- masa asigurata

DESCRIEREA FIRMEI

Agent de munca temporara si Producator de mobilier