Bucatar/ajutor bucatar

Sc Stor Company srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Prepararea antreurilor, mancarurilor calde si reci (din carne, legume, oua, orez, paste fainoase, peste, fructe de mare), prepararea salatelor, sosurilor si a deserturilor, ideal specifice bucatariei franceze.

CERINTE

Experienta pe un post similar, ideal un stagiu efectuat in Franta;
Ideal: calificare in domeniu; cunostinte sau experienta in bucataria franceza;
Cunostinte de limba franceza cel putin la nivel conversational;
Atitudine cooperanta;
Abilitatea de a lucra în echipa;
Onorarea responsabilitatilor fata de clienti;
Capacitatea de adaptare la un mediu cultural nou;
Movitatia si abilitatea de imbunatatire a cunostintelor de limba franceza;
Motivatia de a lucra intr-o tara straina.

BENEFICII OFERITE

Sanse de marire a salalriului in functie de calificari si experienta.
Contract de munca inregistrat la Inspectia Teritoriala a Muncii;
Asigurare medicala si sociala;
Cazare si masa asigurate;
Consultanta si suport personal pe toata durata contractului.

Conditiile de munca si stilul de viata in tari precum Franta, ofera posibilitatea de dezvoltare profesionala continua, precum un pachet salarial motivant si un standard ridicat de viata.
Daca va considerati o persoana care nu se teme de provocari, si care e gata sa lucreze in functie de aptitudinile ei, oferindu-i-se un salariu foarte atractiv , va recomandam sa contactati consultantii nostri pentru a va familiariza cu oferta noastra.

Principalul nostru obiectiv este sa stabilim relatii de durata cu clientii si partenerii nostri-legaturi bazate pe incredere, apropieri profesionale bucurandu-ne de ceea ce facem. Proiectele noastre sunt concepute sa se adreseze direct nevoilor si sa va satisfaca cerintele.
Scopul nostru este să fim un liant între angajator şi candidat, misiune prin care facilităm intermedierea informaţiilor, cererilor din partea angajatorilor către candidati, în acelaşi timp reuşim relativ repede să implementăm sisteme noi cu ajutorul partenerilor noştri din toată lumea. Aceste noutăţi sunt menite să faciliteze, să eficientizeze efortul depus de noi precum şi să asigure confort pentru client.
Valori:
- Respect şi corectitudine - doar alături de voi putem rămâne pe piaţă, de aceea respectarea lor este esenţială
- Integritate şi onestitate - demonstrăm angajamentele şi respectăm promisiunile
- Competenţă şi profesionalism