alpinist utilitar pt FRANTA

RO ALPINE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Societatea noastra angajeaza urgent alpinisti utilitari cu experienta in alpinism utilitar, pentru lucrarile sale din Franta.
Conditii si salarizare motivante.

Va rugam transmite-ti pe coordonatele firmei CV detaliat, eventual scrisoare de intentie si scrisori de recomandare de la angajatorii anteriori, daca detineti.

Societatea noastra cere si ofera seriozitate.

CERINTE

Oferta noastra se adreseaza exclusiv alpinistilor utilitari cu experienta in aceasta meserie.
Va rugam candidati doar daca detineti experienta in meseria de alpinist utilitar.
Societatea noastra nu face formare la locul de munca.

Cunoasterea limbii franceze precum si atestatul national sau international de alpinist, constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant;
- mediu de lucru profesionist;

RO ALPINE SRL este o firma cu capital integral privat ce a luat fiinta in anul 1997. Obiectul principal de activitate este alpinismul utilitar - servicii in constructii pentru domeniul civil si industrial.
RO ALPINE a avut o ascensiune dinamica pe segmentul de piata local, national si international incepand din anul 2007, prin biroul deschis in capitala Europei, Strasbourg, Franta, tara unde a fost inventat alpinismul utilitar.

www.roalpine.ro

ROMANIA
Str Cucu nr. 22, Apt. 10, 700082 Ia?i
Tel: +40 (0) 332 56 78 98
Fax: +40 (0) 232 21 64 04
email: office(at)roalpine.ro

FRANTA
6 Rue du Doernel, 67000 Strasbourg
Tel/Fax: +33 (0) 388 31 83 49
Mobil: +33 (0) 628 08 13 22
email: contact(at)roalpine.ro