alpinist utilitar / Franta / Paris / Tour Eiffel

SARL RO ALPINE FRANCE

Job expirat

RESPONSABILITATI

Societatea noastra angajeaza URGENT alpinisti utilitari cu experienta pentru lucrarile sale din Franta.

Un proiect important la care participam este a 19-a campanie de vopsitorie a Turnului Eiffel (2009-2010).

Se cere:
- experienta si seriozitate

Constituie avantaje:
- atestat de alpinist
- calificari aditionale (vopsitor, sudor, electrician, etc.)
- limba franceza

Va rugam transmite-ti CV complet cu: experienta pe tipuri de lucrari si perioade, angajatori anteriori, eventual: calificari, atestate, poze cu persoana dvs. la diferite lucrari, scrisoare de motivatie, scrisori de recomandare, alte informatii pe care le considerati utile angajarii, pe email: contact@roalpine.ro

CERINTE

Oferta noastra se adreseaza EXCLUSIV alpinistilor utilitari cu experienta in aceasta meserie.
Va rugam NU aplicati ca debutanti, nu efectuam calificari la locul de munca, nu predam cursuri de alpinism. Va multumim.

BENEFICII OFERITE

Se ofera:
- conditii de lucru si salarizare motivante
- cazare si transport asigurat
- asigurare de lucru in strainatate
- mediu de lucru profesionist

RO ALPINE este o firma cu capital integral privat ce a luat fiinta in anul 1997. Obiectul principal de activitate este alpinismul utilitar - servicii in constructii pentru domeniul civil si industrial.
RO ALPINE a avut o ascensiune dinamica pe segmentul de piata local, national si international. Incepand din anul 2007, societatea are sediul deschis in capitala Europei, Strasbourg, Franta, tara ce a inventat alpinismul utilitar.

SARL RO ALPINE
www.roalpine.fr

ROMANIA
Str Cucu nr. 22, Apt. 10, 700082 Iasi
Tel: +40 (0) 332 56 78 98
Fax: +40 (0) 232 21 64 04
office@roalpine.ro

FRANTA
6 Rue du Doernel, 67000 Strasbourg
Tel/Fax: +33 (0) 388 31 83 49
Mobil: +33 (0) 628 08 13 22
contact@roalpine.ro