Ajutor de Ospatar - FRANTA

INTERIM ACTING EUROPE S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Realizarea mise en place-ului;
- Preluarea comenzilor;
- Servirea prompta a clientilor;
- Mentinerea standardelor de calitate si a procedurilor de igiena;
- Curatenia si intretinerea spatiului deservit.

CERINTE

- Experienta ca Ospatar minim 1 an;
- Cursuri de calificare;
- Limba franceza - nivel avansat;
- Bune abilitati de comunicare;
- Abordare pozitiva, pro-client.

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant;
- Cazare asigurata;
- Transport asigurat;
- Program de lucru de 40 ore /saptamana;
- Contract de munca pe o perioada de 6 luni, cu posibilitatea de prelungire.

Interim Acting Europe este o companie specializata in domeniul recrutarii si leasingului de personal calificat pentru piata de munca interna si din strainatate, autorizata de Ministerul Muncii, Familiei si Protectiei Sociale.

Recrutam pentru Clientul nostru din Franta, restaurant cu specific international in zona Toulouse.