Infirmiere posesoare de diploma eliberata de stat pentru job in Franta

Vitam World Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam 3 infirmiere posesoare de diploma eliberata de stat, pentru unul dintre clientii nostri din sudul Frantei (regiunea Nisa).

Candidatele trebuie sa detina notiuni de limba franceza si sa isi doreasca sa lucreze in domeniul geriatriei (intr-un camin de pensionari).

Costurile de cazare si transportul infirmierelor sunt suportate de catre clientul nostru.

Agentia nu percepe comisioane!

CERINTE

- notiuni de limba franceza;

- diploma de infirmiera eliberata de stat/certificat de competente profesionale de asistent medical generalist (studii postliceale)/diploma de absolvire de asistent medical generalist cu studii superioare de scurta durata/diploma de licenta de asistent medical generalist cu studii superioare de lunga durata;

- cel putin 5 ani de experienta in domeniu.

- motivatie, perseverenta, capacitatea de a asimila noi cunostinte, sociabilitate.

BENEFICII OFERITE

Se discuta la interviul final.

DESCRIEREA FIRMEI

Agentie plasare forta de munca