Vanzator magazin de specialitate

ISP GROUP SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Candidatul ideal
Pentru desfasurarea in conditii optime a activitatii noastre, ne dorim o echipa profesionista si dinamica.
La moment cautam sa suplinim un post de lucru in calitate de Vanzator in magazinul specializat in comercializarea produselor agricole si viti-vinicole, din mun. Focsani, str. Calea Moldovei.

Descrierea job-ului, responsabilitati:
- cunoasterea tuturor produselor expuse in magazin si utilitatea lor;
- prezentarea si promovarea tuturor produselor companiei in cadrul magazinului;
- studierea pietii si selectarea gamei optime de produse pentru vanzare;
- optimizarea fluxului de necesar in functie de cerere, sezon, etc.;
- asigurarea disponibilitatii produselor la raft;
- verificarea stocurilor magazin;
- incasarea platii si eliberarea bonurilor de casa;
- buna colaborare cu intreaga echipa ISP;
- raportare;
- participarea la cursuri de perfectionare, seminare de specialitate, etc.

CERINTE

- amabilitate
- operarea pe casa de marcat constituie avantaj
- cunostinte si experienta domeniul viti-vinicol si/sau micul fermier constituie avantaj solid.
- operare calculator (mediu/avansat);
- cunoasterea limbii engleza si/sau franceza (nivel mediu/avansat);
- intelingenta, abilitati organizatorice si de relationare cu clientii, lucru in echipa;
- corectitudine, seriozitate, perseverenta si dorinta de invatare si perfectionare.

Compania cu capital strain ISP Group face parte dintr-un group de societati care activeaza in Romania, Republica Moldova si Ucraina si are ca parteneri lideri mondiali in elaborarea produselor auxiliare pentru industria vinului si a echipamentelor agricole pentru vii si livezi. ISP Group are ca obiectiv asigurarea vinificatorilor, viticultorilor si a micilor fermieri din Romania cu tehnologii moderne si produse inovative pentru atingerea rezultatelor de inalta performanta.