Vanzator magazin de specialitate

ISP Group SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Candidatul ideal:
- cunoasterea tuturor produselor expuse in magazin si utilitatea lor;
- prezentarea si promovarea tuturor produselor companiei in cadrul magazinului;
- studierea pietii si selectarea gamei optime de produse pentru vanzare;
- optimizarea fluxului de necesar in functie de cerere, sezon, etc.;
- asigurarea disponibilitatii produselor la raft;
- verificarea stocurilor magazin;
- incasarea platii si eliberarea bonurilor de casa;
- buna colaborare cu intreaga echipa ISP;
- raportare;

CERINTE

- cunostinte si experienta in domeniul vanzarilor directe;
- lucrul cu casa de marcat constituie un avantaj;
- operare calculator (mediu/avansat);
- cunoasterea limbii engleza si/sau franceza constituie avantaj;
- amabilitate, intelingenta, abilitati organizatorice si de relationare cu clientii, lucru in echipa;
- corectitudine, seriozitate, punctualitate, perseverenta si dorinta de invatare si perfectionare;

Compania cu capital strain ISP Group face parte dintr-un group de societăți care activează în România, Republica Moldova și Ucraina și are ca parteneri lideri mondiali în elaborarea produselor auxiliare pentru industria vinului și a echipamentelor agricole pentru vii și livezi. ISP Group are ca obiectiv asigurarea vinificatorilor, viticultorilor și a micilor fermieri din Romania cu tehnologii moderne și produse inovative pentru atingerea rezultatelor de înaltă performanță.

Pentru mai multe informații, accesați www.ispgroup.ro.