Vanzator

S.C. CASA HERMOSA S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Promoveaza produsele firmei si respecta metodele de prezentare si comercializare;
- Asigura informarea clientilor asupra caracteristicilor calitative si functionale ale produselor oferite, regimului de garantie, formelor de asistenta, preturilor, promotiilor, etc.;
- Intretine curatenia si ordinea in magazin;
- Participa, impreuna cu seful de tura, la receptia marfii;
- Aprovizioneaza magazinul cu marfa din magazia din spate;
- Aranjarea magazinului in functie de sezon ( Craciun, Martie, Halloween, vara, campanii speciale)
- Semnaleaza sefului de tura/magazin in timp util necesarul de produse care trebuie solicitat la depozit;
- Coreleaza informatiile de pe eticheta (cod, pret) cu cele de pe avizul de insotire a marfii si din program;
- Incaseaza contravaloarea produselor si emite bonul fiscal;
- Intocmirea documentelor necesare vanzarii
- Intocmirea raportului zilnic de vanzari
- Intocmirea borderoului de vanzari , Nir, avize de retur cand este cazul
- Participa la inventarierile lunare si anuale ale produselor din magazin si depozitul aferent;
- Transmite (in limita posibilitatilor ,incearca sa rezolve) reclamatiile referitoare la calitate, cantitate, ambalare, sau alte probleme ridicate de client sefului de tura/ managerului de magazin;
- Raspunde de securitatea valorilor banesti (in timpul desfasurarii activitatii), inregistrarea corecta a incasarilor, predarea lor.

CERINTE

- Minim un an experienta in domeniul vanzarilor (domeniul confectiilor constitue avantaj);
- Seriozitate
- Responsabilitate
- Orientare catre client si catre vanzari
- Stabilitate la locul de munca
- Tinuta si prezenta impecabila.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv

S.C. CASA HERMOSA S.R.L.,este o societate cu capital integral privat ,inca de la infiintare, S.C. CASA HERMOSA S.R.L., s-a impus prin profesionalism si competenta, furnizand clientilor, cu consecventa, servicii de calitate.
Profesionalismul, serviciile ireprosabile si deschiderea catre satisfacerea tuturor solicitarilor, au condus la cresterea continua a portofoliului de clienti si evident la cresterea cifrei de afaceri.