UNIT MANAGER

INTERGRAND BROKER DE ASIGURARE - REASIGURARE - S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati :
Construirea, coordonarea si dezvoltarea unei echipe de Broker Assistants, cu ajutorul careia sa contribuie la atingerea obiectivelor companiei pe termen scurt si mediu.

CERINTE

Hotarare, Organizare, Creativitate, Leadership, Inovatie, Sociabilitate, Spirit coordonator, Spirit de echipa

BENEFICII OFERITE

Beneficii : Construirea unei cariere in cadrul companiei noastre, suportul permanent al companiei, traininguri periodice, bonusuri in functie de rezultatele obtinute.

Compania INTERGRAND BROKER DE ASIGURARE-REASIGURARE este o companie nationala cu actionariat roman. In acest moment colaboram cu unele dintre cele mai mari companii de asigurari din Romania si urmeaza ca in scurt timp sa parafam intelegerile si cu celelalte companii de profil. Obiectivul nostru este ca in cel mai scurt timp sa devenim compania numarul 1 pe piata, in domeniul nostru de activitate si, implicit, numarul 1 in alegerea partenerilor nostri (clienti, colaboratori etc.);
Va rugam sa ne trimiteti CV-ul dumneavoastra pana la data de 31 August 2010, pe adresa de e-mail : Ch.Radu@abn-mail.ro