Unit Manager

Asigurari S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Organizeaza, motiveaza si conduce echipa de vanzari directe;
- Dezvolta oportunitati de vanzare ;
- Monitorizeaza activitatea agentilor ;
- Raporteaza zilnic activitatea de vanzari pe care o desfasoara catre Agency Manager ;
- Organizeaza saptamanal sedinte de analiza a vanzarilor cu echipa pe care o conduce;
- Recruteaza potentiali agenti care sa ocupe pozitiile din subordinea sa;
- Furnizeaza informatii si servicii clientilor actuali si potentiali;
- Stabileste prin analiza si negociere obiective individuale agentilor din subordine si urmareste indeplinirea obiectivelor;
- Asigura sesiuni de training eficiente si orientate spre client si spre performanta in vanzare;

CERINTE

- Foarte bune abilitati de comunicare si negociere, orientare catre client, proactiv;
- Mobilitate si flexibilitate ;
- Intelege nevoile si asteptarile consumatorului;
- Competenta puternica de analiza a pietei;
- Minim 6 luni experienta ca si consultant vanzari-asigurari viata;

BENEFICII OFERITE

- Oferim Pachet salarial deosebit de atractiv (incluzand salariu fix, bonusuri si beneficii);
- Plan de cariera;
- Plan de dezvoltare individuala conform managementului performantei;
- Training de specialitate si profesional
- Telefon de serviciu..

DESCRIEREA FIRMEI

Firma Asigurari