SUPERVIZOR VANZARI

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

–Coordonarea și supervizarea activității de vânzare a produselor companiei prin intermediul echipei subordonate;
– Realizarea obiectivelor stabilite lunar;
– Creşterea gradului de acoperire a zonei deservite;
– Creşterea vânzărilor fizice şi valorice pe zona deservită;
– Creşterea sortimentaţiei vândute pe zona deservită de agenții subordonați;
– Menţinerea legăturii cu clienţii din zona repartizată;
– Asigurarea implementării cu succes a strategiilor de marketing în piaţă;
– Monitorizarea încasărilor integrale a facturilor emise în urma comenzilor luate de la parteneri;
– Managementul resurselor umane: planificarea activităţii agenţilor, instruirea/informarea acestora, evaluarea periodică a activităţii lor, motivarea şi susţinerea agenţilor.

CERINTE

– Studii superioare;
– Disponibilitate de muncă pe teren;
– Cel putin 3 ani experienţă în vânzări de bunuri de consum
– Permis de conducere categoria B.

Abilitati:

- Comunicare şi muncă în echipă;
- Planificare și organizare, auto – disciplină;
- Managementul timpului;
- Rezolvarea de probleme şi luare de decizii;
- Negociere;
- Managementul echipei

BENEFICII OFERITE

Salariul fix
Bonus lunar
Tichete de masă

CV la angajari.focsani@yahoo.com