Sales Representative - URGENT!!

Pluri Consultants

Job expirat

RESPONSABILITATI

Persoana care ocupa postul de Sales Representative se ocupa de promovarea si vanzarea serviciilor de televiziune digitala in zona alocata.

CERINTE

Vrei un job BOOM?
Daca da, Pluri Consultants Romania si BOOM TV asteapta sa-ti depui candidatura pentru postul de Sales Representative.

Candidatul ideal:
- este o persoana dinamica si deschisa
- doreste dezvoltarea unei cariere un domeniul vanzarilor
- are cunostinde de operare PC
- are foarte bune abilitati de comunicare
- este disponibil pentru deplasari.

BENEFICII OFERITE

Postul acesta iti ofera un PROGRAM FLEXIBIL, TRAINING-uri si un PACHET SALARIAL ATRACTIV: un salariu net lunar de 250 Euro, bonuri de masa, comision din vanzari.

Pluri Consultants Romania ofera solutii globale pentru Capitalul Uman.
Suntem o prezenta importanta pe piata de consultanta din Romania, cu o dezvoltare dinamica de-a lungul a peste 14 ani de existenta.

In momentul acesta recrutam pentru unul dintre partenerii nostri, BOOM Extrasatelit care ofera solutii si pachete complete de televiziune digitala prin satelit.