Reprezentant medical - companie multinationala

GTS SOLUTION

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Promovarea produselor din portofoliu la medici si farmacii
-Mentinerea unor relatii productive cu clientii din teritoriul alocat
-Raportarea activitatii folosind agenda medicala
-Prezentari de grup, mese rotunde
-Managementul resurselor alocate

CERINTE

-Absolvent studii medicale- medicina umana, medicina veterinara, farmacie, stomatologie, biologie, chimie, biochimie
-Experienta pe o pozitie similara poate constitui un avantaj
-Abilitati de planificare si organizare a activitatilor
-Implicare activa in procesul obtinerii rezultatelor
-Initiativa si dorinta de afirmare
-Permis categoria B fara antecedente
-Cunostinte limba engleza si PC

BENEFICII OFERITE

-sistem de recompensa adaptat obiectivelor individuale si organizationale
-traininguri de produse si vanzari
-posibilitati de promovare in concordanta cu rezultatele dovedite

Compania ofera consultanta in domeniul marketingului farmaceutic si servicii de resurse umane.
Clientul nostru este unul dintre cei mai importanti producatori de medicamente prezent pe piata romaneasca din anul 1995.