REPREZENTANT COMERCIAL - C.I.V.R. - TISITA

C.I.V.R.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Vanzarea de autovehicule comerciale inclusiv semiremorci rulate in cantitatile stabilite prin target;
- Prospectarea teritorului, transmiterea de oferte si vizitarea clientilor potentiali cat si contactarea si vizitarea periodica a clientilor existenti;
- Planificarea activitatii saptamanal/ lunar;
- Raportarea activitatii.

CERINTE

- Studii medii/superioare in domeniul auto (avantaj);
- Experienta in vanzari (avantaj);
- Cunostinte Operare PC (Word, Excel, Power point);
- Cunostinta de limba engleza;
- Experienta in domeniul auto (avantaj);
- Permis conducere categoria B, C, D (E - reprezinta avantaj);
- Abilitati de comunicare, lucru in echipa, loialitate.

BENEFICII OFERITE

Autoturism, telefon mobil si calculatorul fac parte din echipamentele si instrumentele de lucru puse la dispozitie.

CIVR cel mai mare importator de vehicule comerciale rulate cu locatii in Bucuresti, Oradea, Focsani, Sibiu si Iasi, cu un spatiu de prezentare de peste 15.000 mp, si un stoc de peste 200 de autovehicule.