REFERENT FINANCIAR - filiala Focsani

ROMSTAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- intocmirea registrului de casa
- gestionarea si evidenta deconturilor in lei
- contabilitate primara (intrari, iesiri)
- evidenta contracte
- plati catre banca (cele care nu trebuie platite de Directorul de filiala)
- rapoarte si analize de buget

CERINTE

- Studii superioare economice
- Cunostinte de contabilitate
-Cunoasterea buna a softurilor de circulatie (WORD, EXCEL, ACCES)
-Persoana sociabila, comunicativa, prezenta agreabila
-Capacitate de adaptare si viteza de reactie la solicitarile colaboratorilor
- Responsabilitate, meticulozitate, atentie la detalii
- Capacitate de a lucra in echipa

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv
- oportunitati de crestere profesionala

Romstal este o companie multinationala specializata in comercializarea instalatiilor pentru constructii. Lider de piata in domeniu, ofera clientilor cea mai variata gama de instalatii hidro-termo-sanitare si servicii la standarde de calitate.
Cu o cifra de afaceri de peste 100 milioane de euro si o vechime de 13 ani pe piata, Romstal are in prezent peste 1200 angajati, avand ca misiune de companie cresterea standardului de viata al clientilor sai.