Promoteri - Franciza Vodafone (Focsani/Vrancea)

QLT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Partener Franciza Vodafone doreste sa coopteze in echipa pentru caravana care se va derula in judetul Vrancea 2 promoteri cu experienta in urmatoarele conditii.

Responsabilitati:
Reprezinta la cele mai inalte standarde brandul companiei;
Promoveaza produsele si serviciile Vodafone;
Ofera sprijin agentilor in vederea realizarii obiectivelor de vanzare;
Identifica nevoile potentialului client si propune cele mai optime solutii;
Cunoaste caracteristicile produselor si serviciilor operatorului;
Implementeaza si respecta campaniile si politicile de vanzare ale companiei.;
Intampinarea clientilor, oferirea informatiilor necesare, fly-ere, brosuri etc. ;
Informarea potentialilor clienti asupra avantajelor produselor promovate.

CERINTE

Experienta pe o pozitie similara;
Orientare catre client si rezultate;
Experienta in vanzare/promovare servicii (reprezinta avantaj);
Excelente abilitati de comunicare si relationare cu clientii;
Abilitati de identificare a nevoilor clientului;
Caracteristici dominante: persuasiune, integritate, organizare, atentie la detalii, Capacitate de adapare si invatare rapida;
Studii medii, studenti sau absolventi studii superioare;
Disponibilitatea de a lucra full-time in cadrul unui birou mobil (caravana va avea un routing prestabilit si va acoperi in principiu judetul Vrancea);
Engleza nivel mediu.
Locatie Focsani.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant (parte fixa si comisioane din vanzare);
Program full-time;
Traininguri de vanzare si promovare;
Posibilitati reale de dezvoltare profesionala.

Detalii: https://www.qlt.ro/
asteptam cv-urile: cariera@qlt.ro

Identificam, selectionam si recomandam candidati talentati prin care companiile se pot dezvolta.

Oamenii fac diferenta, iar succesul unei companii este garantat doar de calitatea oamenilor integrati in companie.