OPERATOR GHISEU / CASIER

S.C. Speed Transfer

Job expirat

RESPONSABILITATI

> Efectuare operatiuni transfer de bani si schimb valutar cu numerar pentru persoane fizice;
> Asigura promovarea si vanzarea produselor, serviciilor catre clienti persoane fizice;
>Raspunde de corectitudinea oricarei tranzactii efectuate si de numerarul aflat in gestiune;
>Intocmeste rapoarte interne si externe;
> Alte operatiuni sau tranzactii impuse prin procedurile societatii;

CERINTE

> Contabilitate primara (jurnale de casa, inchidere fiscala, rapoarte specifice activitatii etc.)
> Operare PC (Microsoft Office, Email)
> Limba engleza nivel mediu
> Abilitati de lucru cu cifrele;
> Experienta in lucrul cu numerar constituie avantaj;
> Orientare spre lucrul cu publicul;
> Abilitati de comunicare;
> Orientare catre rezultate;
> Atentie la detalii, corectitudine, rapiditate, atentie distributiva;
> Seriozitate, atitudine de asumare a responsabilitatii;

DESCRIEREA FIRMEI