Manager Clienti – Focsani

Provident Financial Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

•Recrutarea si instruirea agentilor in vederea indeplinirii obiectivelor companiei (in ceea ce priveşte creşterea numărul de clienţi şi gradul de satisfacţie a acestora)
•Coordonarea, dezvoltarea si să motivarea echipei de agenti
•Vizitarea clientilor la domiciliul acestora.
•Valorificarea oportunitatilor de afaceri (cresterea portofoliului de clienti, refinantarea celor existenti, identificarea unor zone cu potential, etc.)
•Monitorizarea si evaluarea saptamanala a performantelor înregistrate în zonele în care îşi desfăşoară activitatea, în scopul identificării dificultăţilor existente şi soluţionării eficiente a acestora

CERINTE

•Excelente abilitati de coordonare a unei echipe
•Orientare catre client si catre rezultate
•Bune abilităţi de organizare, dinamism si ambitie
•Flexibilitate, adaptabilitate
•Foarte bune abilităţi de comunicare
•Disponibilitate pentru deplasari zilnice pe teren
•Experienţa în vânzări
•Permis de conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv
Oportunitatea de dezvoltare profesionala
Compania oferă autoturism de serviciu.

Provident Financial România este o instituţie financiară nebancară înregistrată în Registrul General al Băncii Naţionale a României şi specializată în acordarea de împrumuturi de valoare mică, pe termen scurt, direct la domiciliul clienţilor. Compania este parte a grupului britanic International Personal Finance (IPF), lider internaţional în furnizarea de credite de consum la domiciliu. IPF are peste două milioane de clienţi şi peste 5.000 de angajaţi care lucrează împreună cu aproximativ 30.000 de reprezentanţi în şapte ţări, pe două continente.