Inginer Agronom - Specialist cultura mare

S.D. Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Activitati de coordonare a lucrarilor in camp (cultura mare).
- Asigurare si planificare logistica pe tipuri de lucrari agricole.
- Mentinerea relatiei cu furnizorii de inputuri si seminte.
- Consultanta tehnica acordata conducerii companiei in domeniul agricol.
- Planificarea si organizarea resursei umane necesare pe fiecare etapa de lucrare agricola.

CERINTE

- Absolvent studii superioare: Agronomie.
- Experienta in managementul culturilor mari de minim 2-3 ani in cadrul unei ferme cu exploatatie agricola de minim 300 hectare.
- Limba engleza la nivel mediu-avansat.
- Abilitati operare PC - suita Office, internet explorer.
- Cunostinte tehnice solide.
- Abilitati de planificare si organizare a resurselor in limita bugetelor acordate.
- Disponibilitate de efectuare a muncii in teren.
- Disponibilitate la efort profesional consistent in sensul atingerii obiectivelor companiei.

BENEFICII OFERITE

- Pachet de beneficii format din salarizare fixa + bonusuri functie de rezultate.
- Salariul fix se negociaza in functie de experienta si potentialul de dezvoltare.

DESCRIEREA FIRMEI

Agentie de recrutare si selectie personal.

'Proiectele de recrutare si selectie sunt manageriate cu multa pasiune si consideratie fata de nevoile clientilor si ale candidatilor. Va putem oferi solutii valabile, pentru ocuparea unor posturi specializate, greu de acoperit, din cadrul companiei dvs.. Veti gasi in noi un partener transparent, ce actioneaza analitic si insistent, in atingerea obiectivelor de comun acord stabilite. Credem in ceea ce facem, motivati fiind, in primul rand intrinsec, si doar in plan secund pentru aprecierea materiala."
Daniel Sofrone - Senior Recruiter & Consultant