DIRECTOR DE VANZARI

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Zona de responsabilitate : judetul Vrancea

-Stabileste obiectivele managerilor din subordine in concordanta cu obiectivele agentiei;
-Planifica, organizeaza, coordoneaza si supervizeaza si monitorizeaza activitatea si rezultatele echipei de vanzari aflata in subordinea sa;
-Formeaza si dezvolta echipele din subordine;
-Evalueaza periodic activitatea activitatea echipei;
-Monitorizeaza si contribuie la calitatea serviciilor oferite de echipa;
-Urmareste realizarea planului de vanzari si propune solutii in vederea realizarii/atingerii obiectivelor stabilite;
-Elaboreaza si prezinta periodic rapoartele solicitate de superiori;
-Asigura respectarea procedurilor in vigoare , a planului de cariera si training

CERINTE

-experienta in coordonarea si motivarea unei echipe;
-orientare spre rezultate;
-dinamism si flexibilitate;
-gandire pozitiva.
-abilitati de negociere si motivare;
- persoana organizata, ordonata, serioasa si responsabila

BENEFICII OFERITE

Venit motivant
-mediu de lucru dinamic si profesionist
-acces la instruire, posibilitati de formare si dezvoltare profesionala, posibilitatea dezvoltarii carierei

Va rugam sa ne trimiteti CV-ul dumneavoastra pe adresa de e-mail : ch.radu@abn-mail.ro