Director Agentie pentru Agentia Focsani 2

BT ASIGURARI TRANSILVANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordoneaza si dezvolta activitatea de vanzare a BT Asigurari in localitatea Focsani;
- Contacteaza si dezvolta relatii de colaborare cu unitati economice sau de alta structura functionala din zona coordonata sau din alte zone, pentru gasirea si promovarea de noi oportunitati de incheiere a asigurarilor;
- Prezinta produsele BT Asigurari potentialilor clienti.

CERINTE

- Experienta minim 3 ani in vanzari;
- Experienta in domeniul asigurarilor constituie un avantaj;
- Studii superioare;
- Cunostinte operare PC (Word, Excel);
- Organizare foarte buna a timpului si documentelor;
- Abilitati de comunicare;
- Orientare catre client;
- Initiativa.

BENEFICII OFERITE

- Un mediu de lucru dinamic si profesionist;
- Cursuri de pregatire profesionala;
- Posibilitatea dezvoltarii unei cariere de succes in domeniu.

DESCRIEREA FIRMEI

BT ASIGURARI membra a Grupului Financiar Banca Transilvania