Director Agentie - Odobesti, Vrancea

Raiffeisen Bank

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordoneaza activitatea Agentiei, mentine si dezvolta baza de clienti existenta;
- Identifica potentiali clienti si prezinta acestora produsele bancii;
- Identifica nevoile clientilor, recomandand serviciile si produsele adecvate;
- Asigura supervizarea activitatii de creditare retail, activitatii de promovare a serviciilor de plata electronica tip Multicash, de promovare si incheiere contracte carduri si servicii de acceptare carduri la comercianti;
- Asigura realizarea bugetului si a contului de profit si pierderi prin realizarea indicatorilor trasati de conducerea grupului.

CERINTE

- Studii universitare absolvite (diploma de licenta);
- Preferabil 3 ani experienta profesionala si minim 1 an experienta in domeniul financiar-bancar;
- Cunostinte solide despre produse si servicii bancare, instrumente de plata;
- Foarte bune abilitati de comunicare si relationare;
- Abilitati de vanzare si negociere;
- Foarte bune abilitati organizatorice;
- Abilitati de rezolvare a problemelor;
- Abilitati operare PC;
- Capacitatea de a lucra sub presiune;
- Cunoasterea limbii engleze – nivel avansat.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv, corelat cu expertiza dumneavoastra;
- Pachet consistent de beneficii;
- Oportunitati reale de dezvoltare profesionala;
- Programe de instruire si dezvoltare profesionala si personala.

Istoricul si traditia de 130 de ani a grupului RZB, resursele sale, orientarea catre calitate si satisfacerea nevoilor clientilor vor constitui un sprijin în afirmarea talentului tau si te vor ajuta sa-ti transpui visele în realitate. Iti oferim un loc de munca dinamic si provocator si întreg sprijinul necesar pentru a putea obtine rezultate foarte bune.
Alatura-te echipei noastre, pune-ti amprenta personalitatii si vei reusi !

Raiffeisen Bank Romania -Banca ta de incredere !
Impreuna suntem mai puternici!