CONSULTANT VANZARI DIRECTE

RESURSE UMANE Recrutare & Selectie

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESURSE UMANE, furnizor de servicii de recrutare si selectie, recruteaza pentru clientul sau PARTENER BUSINESS VODAFONE

CONSULTANT VANZARI DIRECTE SERVICII VODAFONE cu urmatoarele responsabilitati:

- Identifica si contacteaza clienti noi, PERSOANE JURIDICE (IMM-uri si MICROINTREPRINDERI);
- Identifica nevoile de comunicare ale clientilor,oferteaza, negociaza si incheie contracte;
- Propune solutii alternative la cerintele clientilor;

PROGRAM DE LUCRU – FULL TIME ( 8 ORE PE ZI ) – ACTIVITATEA se va desfasura cu preponderenta pe teren. In acest sens se asigura masina de serviciu. De asemenea se asigura telefon de serviciu si PC portabil.

CERINTE

- Studii superioare finalizate;
- Experienta in vanzari directe. Experienta in vanzarea de servicii reprezinta un plus;
- Persoana ambitioasa, perseverenta, excelente abilitati de comunicare verbala si non-verbala, persuasiv, bun cunoscator al tehnicilor de vanzare;
- Capacitate de auto-organizare si stabilire a prioritatilor;
- Permis conducere cat B de minim 2 ani.

BENEFICII OFERITE

SALARIUL este format din COMPONENTA FIXA + COMISION DIN VANZARI
COMPONENTA FIXA se va negocia la interviu !

SERVICII de Recrutare si Selectie pentru pozitii entry level, Recrutare si Selectie EXECUTIVA exclusiv pentru pozitii de middle si top management. Administrare optima de personal. Training pentru dezvoltarea abilitatilor personale.

RESURSE UMANE ROMANIA
GALATI, Business Center
web: www.rsumane.ro

*** Aplicatia dumneavoastra la acest anunt precum si transmiterea CV-ului pe adresele de e-mail anuntate implica acordul dumneavoastra in ceea ce priveste vizualizarea, analizarea si procesarea datelor dumneavoastra personale de catre reprezentantii RESURSE UMANE si de catre partenerii nostri.