Consultant vanzari

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Creeaza, mentine si dezvolta relatiile de parteneriat cu clientii companiei;
-Prezinta si promoveaza produsele firmei
-Urmareste realizarea planului de vanzari
-Intocmeste rapoarte periodice;
-Asigura respectarea procedurilor in vigoare , a planului de cariera si training

CERINTE

Candidatul ideal:
-fara cazier
-studii medii (studiile superioare reprezinta un atu)
-abilitati de planificare si organizare si atentie la detalii
-abilitati foarte bune de comunicare in relatiile cu clientii
-abilitati de prezentare si negociere
-orientare spre rezultate;
-atitudine permanent pozitiva
-disponibilitate deplasari in teritoriu
-experienta sau potential de dezvoltare in vanzari

BENEFICII OFERITE

-pachet salarial atractiv
-suportul permanent al companiei
-traininguri
-program flexibil
-mediu de lucru dinamic si profesionist
-acces la instruire, posibilitati de formare si dezvoltare profesionala
-posibilitatea dezvoltarii unei cariere intr-o companie multinationala de prestigiu

Va rugam sa ne transmiteti CV-ul dumneavoastra pe adresa : ResurseUmane@gmx.com