Consultant Vanzare franciza Vodafone

QLT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Magazin in sistem de franciza, partener Vodafone, situat in incinta complexului Kaufland din Focsani.

Responsabilitati:
Promovarea si comercializarea produselor si serviciilor francizei Vodafone;
Asigurarea asistentei si suportului tehnic clientilor;
Participarea intensa si activa la realizarea obiectivelor de vanzari si activari;
Cunoasterea in detaliu a caracteristicilor produselor si serviciilor operatorului;
Cunoasterea procedurilor de lucru si aplicarea lor;
Implementarea si respectarea campaniilor si a politicii de vanzari a companiei.

CERINTE

Experienta pe o pozitie similara, preferabil in acelasi domeniu de activitate (reprezinta avantaj);
Experienta in vanzare produse si servicii telecom;
Experienta in negociere contractuala;
Excelente abilitati de comunicare si de relationare cu clientii;
Abilitati de identificare a nevoilor clientului;
Studii medii/superioare;
Disponibilitate la lucru in ture, 6h/zi.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant (parte fixa si comisioane din vanzare).

Identificam, selectionam si recomandam candidati talentati prin care companiile se pot dezvolta.

Oamenii fac diferenta, iar succesul unei companii este garantat doar de calitatea oamenilor integrati in companie.