Consultant Financiar

SC CREDIT INSTANT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cand toti iti cer sa fii profesionist si sa dai o definitie a succesului, noi suntem cei care te sprijinim sa le obtii.Fii un adevarat leader facand cea mai buna alegere in cariera, fii broker al echipei CREDIT INSTANT.

CERINTE

tinuta bussines,comunicativ, potential de piata,disponibilitatea timpului de lucru si disponibilitatea de a acumula cunostinte.

BENEFICII OFERITE

DESCRIEREA FIRMEI

Credit Instant este un broker de credite la nivel national.
Oferim solutii de finantare pentru persoanele fizice si juridice.
Lucram in parteneriat cu institutii financiar-bancare reprezentative in Romania.
Fluidizam procesul de obtinere a unui credit.
Acordam consultanta in alegerea tipului de credit potrivit si reducem timpul alocat obtinerii acestuia.
Promovam:
Profesionalism=Solutii orintare catre client+rezultate
Incredere=Solutii orintare catre client+ informare+constientizare+consecventa
Continuitate=Permanenta+adaptare+dezvoltare.