Consilier vanzari magazin

S.C. ELFEROM PLUS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Promoveaza si vinde corespunzator produsele firmei, oferind clientilor intr-un mod profesionist toate informatiile necesare;
Relationeaza si vine in intampinarea clientilor, identifica metoda potrivita de prezentare a produselor;
Identifica ocaziile de a vinde si produse complementare;
Urmareste targetul zilnic si lunar impreuna cu echipa;
Participa la receptia marfii in magazin;
Mentine un mediu de lucru curat, respectand si regulile de vizual;

CERINTE

-Personalitate placuta cu abilitati de vanzare si interes pentru firma;
-Tinuta si prezenta agreabila, conform domeniului de lucru.

BENEFICII OFERITE

Suport tehnic si comercial;
Bonusuri si comisioane corelate cu rezultatele;
Posibilitatea unei cariere de succes in cadrul unei companii in continua dezvoltare;

Prezenta pe piata galateana inca din anul 1999, BellaCasa se concentreaza pe comercializarea si distribuirea urmatoarele grupe de produse: organe de asamblare si fixare, scule, dispozitive si consumabile, accesorii si feronerie pentru mobilier, accesorii pentru decoratiuni interioare, adezivi, feronerie pentru binale, materiale tapiterie.
Ceea ce a facut in primul rand ca BellaCasa sa se afirme pe piata galateana si nu numai, este, fara indoiala calitatea si diversitatea produselor oferite.
Calitatea ireprosabila a acestora provine de la producatorii europeni renumiti pe care BellaCasa ii reprezinta in aceasta zona: Rehau, Siro, Blum, Sibu, Salice, Blanco, Stillemans, Bosch, Virutex, Wolfcraft, Novus, Steinel.