colaborare

II MIHAIL DUMACHE

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Dezvoltarea si coordonarea echipei de vanzari
- Dezvoltarea portofoliului de clienti
- Oferirea de consultanta si intermedierea produselor de asigurare
- Identificarea de noi oportunitati locale
- Lipsa de experienta poate fi compesata de dorinta de a invata!

CERINTE

- Persoana care doreste obtinerea de venituri suplimentare;
- Studii medii/ superioare;
- Cunostinte operare PC;
- Aptitudini foarte bune de prezentare, negociere si relationare;
- Orientare spre rezultate;
- Lucrul in echipa si abilitati de colaborare
Constituie avantaj:
- Certificat de calificare IMA
- - Experienta in domeniul asigurarilor

DESCRIEREA FIRMEI

Domeniu principal asigurari /full time/part time
In toata tara
TRANSILVANIA BROKER DE ASIGURARE este persoana juridica romana avand ca unic obiect de activitate intermedierea in asigurari. Suntem o echipa puternica si dinamica, in continua crestere, si oferim servicii profesioniste si personalizate de consultanta in domeniul asigurarilor, inclusiv in ceea ce priveste daunele.
Daca esti independent, intreprinzator si dornic de afirmare, alatura-te echipei noastre ca partener.