CASIERI / LUCRATORI COMERCIALI

PROFI ROM FOOD SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

ROLUL POSTULUI: incaseaza contravaloarea produselor vandute si asigura prezentarea si aranjarea marfii conform procedurilor.

PRINCIPALE ATRIBUTII:
- scaneaza produsele cumparate de clienti si incaseaza contravaloarea lor, in bani sau bonuri valorice
- completeaza in permanenta rafturile cu marfa
- urmareste datele de valabilitate ale produselor si face rotatia la raft a produselor
- indeparteaza de la raft produsele deteriorate sau care nu respecta standardele
- participa la actiunile comerciale din magazin
- raspunde solicitarilor clientilor cu privire la informatii despre produse, preturi, mod de cantarire.
- asigura curatenia magazinului (inclusiv echipamente si utilaje) si a anexelor

CERINTE

- experienta in comert
- amabilitate, dinamism
- spirit comercial
- disponibilitate pentru lucrul in 2 schimburi

BENEFICII OFERITE

- perioada de instruire
- salariu motivant
- oportunitate de dezvoltare profesionala

Companie multinationala ce detine o retea de 24 de magazine alimentare.