BROKER ASSISTANT

INTERGRAND BROKER DE ASIGURARE - REASIGURARE - S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Crearea, mentinerea si dezvoltarea relatiior de parteneriat cu clientii companiei; analiza specificului fiecaruia dintre clientii din portofoliul sau si elaborarea unei oferte adaptate necesitatilor acestora.

CERINTE

Sociabil, comunicativ, inovativ,determinat, cu o atitudine pozitiva si cu dorinta de a-si crea o cariera in cadrul companiei noastre.

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru profesionist, beneficiind de training-uri periodice si de suportul echipei; marimea si structura venitului se negociaza in momentul interviului.

Compania INTERGRAND BROKER DE ASIGURARE-REASIGURARE este o companie nationala cu actionariat roman. In acest moment colaboram cu unele dintre cele mai mari companii de asigurari din Romania si urmeaza ca in scurt timp sa parafam intelegerile si cu celelalte companii de profil. Obiectivul nostru este ca in cel mai scurt timp sa devenim compania numarul 1 pe piata, in domeniul nostru de activitate si, implicit, numarul 1 in alegerea partenerilor nostri (clienti, colaboratori etc.);
Va rugam sa ne trimiteti CV-ul dumneavoastra pana la data de 31 August 2010,