broker

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Reprezentati compania la fata locului si sunteti persoana directa de contact pentru persoanele interesate si pentru clienti
Cunoasteti si întelegeti dorintele si nevoile clientilor dvs. si pe aceasta baza elaborati concepte privind asigurarea viitorului, de asigurari si investitii financiare
Sunteti responsabil de dobândirea de noi clienti, precum si de întretinerea si extinderea relatiilor cu clientii existenti în sectorul clientilor privati

CERINTE

V¿ plac provoc¿rile, dar actuala dvs. activitate nu v¿ ofer¿ nici perspective nici prea multe lucruri palpitante? V¿ e clar: vreti s¿ v¿ schimbati.
Dar pentru a ajunge sus de tot aveti nevoie de partenerul potrivit. Pentru aceasta faceti-v¿ timp, c¿utati în liniste si comparati:
- Cine v¿ ofer¿ anturajul profesional optim?
- Ce companie ofer¿ sigurant¿ si are succes?
- Cine are un concept conving¿tor pentru o formare si pentru formare continu¿ cu un obiectiv definit?

BENEFICII OFERITE

- Training gratuit;
- Oportunitate de cariera.