Agent vanzari publicitate

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descriere:
Agentul de vanzari va trebui sa le promoveze si vanda produsele prestate de societate:
- site-uri web de prezentare;
- site-uri web complexe, cu baze de date si CMS;
- magazine on-line;
- aplicatii software;
- servicii de promovare si optimizare online - SEO;
- servicii de publicitate prin banner sau Google Adwords;

Responsabilitati:
- programarea si participarea la intalniri cu potentialii clienti;
- negocierea termenilor si parafarea unei intelegeri care se va definitiva prin semnarea unui contract.
- contractarea clientilor noi
- intocmirea si servisarea contractelor de publicitate
- mentinerea relatiei cu clientii existenti
- dezvoltarea imaginii societatii pe piata de profil

CERINTE

- persoana serioasa, dornica de munca, dispusa la munca de teren, indrazneata
- rezistenta la stres
- reale abilitati de comunicare si negociere
- Cunostinte Word, Excel, E-mail
Experienta in vanzari sau publicitate constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

- salariu fix si bonusuri in functie de performanta
- telefon serviciu