AGENT VANZARI

EMCOS COM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- vizite permanente la clienti in vederea mentinerii si imbunatatirii relatiilor cu clientii din zona alocata;
- promovare produse si implementare actiuni promotionale derulate de producatori;
- realizare target vanzari;
- urmarirea incasarii facturilor;

CERINTE

Domiciliul stabil in Focsani.
Persoana dinamica, responsabila, capacitate de lucru atat individual cat si in echipa.
Orientare catre client si catre rezultat.
Bune abilitati de comunicare
Experienta in domeniul vanzarilor
Bun vanzator si negociator, cu spirit de convingere
Flexibilitate.
Pretuim munca in echipa si competente cheie precum si capacitatea de a prioritiza sarcinile, de a judeca si rezolva corect situatiile aparute.
CV la email emcos_vn@yahoo.com

BENEFICII OFERITE

Mediu placut de lucru
Telefon, masina de serviciu
Posibilitatea de a lucra intr-o echipa tanara
Salariu fix plus comisioane din vanzari

DESCRIEREA FIRMEI

Distributie produse alimentare