Agent Presales – Companie Petroliera – Focsani

iQuest Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prezentarea solutiilor companiei si explicarea beneficiilor
- Raportarea cerintelor clientilor
- Contribuirea la inbunatatirea continua a serviciilor
- Evindenta contactelor si a intalnirilor obtinute
- Raportarea specifica activitatii

CERINTE

- Abilitati de comunicare si relationare interpersonala
- Experienta in vanzari directe de cel putin 6 luni
- Abilitati de gasire si prezentare de solutii
- Limba engleza la nivel conversational
- Cunostinte de operare PC (Word, Excel, Outlook)

BENEFICII OFERITE

- Un mediu de lucru modern intr-o companie de succes
- Posibilitati reale de dezvoltare profesionala
- Sanse de valorificarea a initiativei si ideilor proprii
- Aprecierea rezultatelor
- Pachet complet de beneficii (asigurari private, prime)
- Lucrul intr-una dintre cele mai mari 4 companii petroliere din Romania

iQuest Consulting este o firma de consultanta in management cu o experienta bogata in domeniul recrutarii. In portofoliul nostru de clienti se numara nume importante pe plan european.

Biroul iQuest din Romania a fost creat in anul 2000 dintr-o echipa de consultanti proveniti din firme multinationale de consultanta. Reteaua iQuest mai cuprinde birourile din Paris, Luxemburg si Budapesta. La acestea se adauga o divizie de dezvoltare software cu sedii la Cluj-Napoca, Brasov, Bucuresti, Budapesta si Frankfurt.

Clientul nostru este o companie petroliera multinationala, cu sediul in Amsterdam, Olanda, desfasurandu-si activitatea in 13 tari si cu majoritatea activelor si operatiunilor in Sudul si Estul Europei.