AGENT MARKETING PILONUL II PENSII PRIVATE OBLIGATORII

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

-oferirea de consultanta financiara in domeniul pensiilor private
-avantaje oferite de legea pensiilor private obligatorii
-training de specialitate,continuu si gratuit
-mediu de lucru profesional si concurential
-aveti posibilitatea de a colabora cu toate firmele de asigurari autorizate de Comisia de Supraveghere a Sistemului de Pensii Private pentru a administra fondurile de pensii private obligatorii.

CERINTE

-intermedierea contractelor de aderare la TOATE fondurile de pensii private obligatorii
-abordarea potentialilor clienti in scopul identificarii optiunilor lor
-mentinerea unei legaturi permanente cu clientii
-construire si instruire echipa proprie (facultativ)

BENEFICII OFERITE

- O formare solida în cadrul unei concept de formare practic unic la nivel european;
- O remuneratie atractiva si corespunzatoare prestatiei;
- Sanse bune de promovare, în cadrul unui model de cariera just, aflat în legatura cu cursurile de formare si formare continua necesare în acest sens.