Agent Bancar

Banca Europeana

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Colaborare cu o firma internationala in cadrul unui serviciu externalizat.
- Acordarea consultantei clientilor, intermedierea produsului.
- Pentru cei ambitiosi care doresc sa construiasca o cariera in acest domeniu, crearea si managementul unei echipe de consultanti de succes

CERINTE

- Minim bacalaureat;
- Abilitati de comunicare, prezenta fizica agreabila, spontaneitate, adaptabil, entuziasm, siguranta si motivare de a dezvolta o cariera in cadrul unei afaceri proprii si de a reusi financiar.
- Deschis la a invata cum sa reusesti in viata si ai succes indiferent de ce vei face.

BENEFICII OFERITE

- Indiferent de ceea ce faci acum, de domeniul studiilor tale iti oferim pregatire gratuita,sprijin pentru urcare in cariera neconditionat, venituri neplafonate.
- Sunteti nemultumiti ca nu ati realizat mare lucru in viata pentru ca ati lucrat la Stat sau pentru altii?
- Esti tanar nu ai experienta si vrei sa iei viata in piept?
- Acum este momentul sa demonstrati ce puteti lucrand pentru o banca cate ore sunteti dispusi si a castiga direct proportional cu munca depusa.
- Fiecare in viata am ratat ocazii de succes actionand astfel impotriva propriilor interese! Nu mai faceti aceeasi greseala si stabiliti o intalnire pentru a va informa complet si a trece la actiune

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de renume international