ADJUNCT SEF MAGAZIN FOCSANI

PROFI ROM FOOD SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-planifica, organizeaza si coordoneaza activitatea magazinului
- raspunde de realizarea obiectivelor de vanzari bugetate si propune actiuni de crestere a vanzarilor
- participa la selectia angajatilor din subordine, se implica activ in instruirea si integrarea noilor angajati
-evalueaza periodic personalul din magazin
- pune in aplicare si asigura respectarea politicii comerciale a firmei si a procedurilor existente.
- raspunde de aspectul comercial al magazinului

CERINTE

-minim studii liceale
-experienta in activitatea comerciala minim 3 ani
-experienta manageriala in retail constituie un avantaj
-foarte bune cunostinte comerciale si de gestiune
-abilitati de comunicare si relationare
-orientare catre client
-cunostinte operare PC – MS Office
-persoana orientata spre rezultate

BENEFICII OFERITE

-pachet salarial atractiv
-instruire profesionala
-sansa dezvoltarii unei cariere profesionale intr-un mediu dinamic si motivant

Companie multinationala - parte a grupului franco-belgian Louis Delhaize - ce detine la nivel national o retea de 41 de magazine alimentare de tip discount.