Vanzatoare cosmetice-Finlanda

ACS EUROPE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Locatia:Helsinki-Finlanda
Numar posturi:5
Selectam candidate pentru postul de vanzatoare in magazin de cosmetice.

Acte necesare pentru aplicare:
- CV in limba engleza;
- copie pasaport;
- fotografie corp intreg;
- Cazier judiciar;
- Adeverinţa de la medicul de familie cu menţiunea „clinic apt sanatos”;
Taxa de dosar este de 40 lei.

Actele si taxa se pot depune personal la sediul agentiei noastre sau in plic prin posta la adresa:
Brasov, Centrul de Afaceri Cristiana - B-dul Eroilor nr.3A, Birou M3, Cod Postal 500.007, jud.Brasov.
Luni-Vineri, orele 10-18
Sambata 10-14
Telefon:0268420942,0740-216.246,0727-776.030,0768-100.160

CERINTE

- Fete: Vârsta maxim 30 ani
- Limba engleza nivel avansat
- Experienţa nu este necesară dar constituie un avantaj
- Sociabila, comunicativa, amabila, aspect fizic placut

BENEFICII OFERITE

- Salariul: minim 880 euro net/luna si se plateste in cont bancar.Se plateste si comision din vanzari.
- cazare in apartament dotat cu : televizor si cablu TV, computer si acces la internet,platita de
angajat
- contract incheiat pe trei luni
- program: 9 ore/zi, 6 zile/saptamana

Agentie de selectie si plasare forta de munca in strainatate