Sales Finlanda

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activitatea se desfasoara in centre comerciale in standuri special amenajate.
Dumneavoastra va trebui sa prezentati clientiilor eficacitatea produselor si calitatea acestora.
Veti beneficia de instruire din partea managerului in ceea ce priveste eficacitatea fiecarui produs si modul de utilizarea a acestora.
In standurile special amenajate va trebui sa interactionati cu fiecare persoana ,posibil client.

Produsele comercializate de noi fac parte din gama produselor cosmetice pentru intretinera parului. De exemplu: masca de par, tratamente pentru par, ondulator, placa profesionala de intins parul.

CERINTE

??? Limba engleza fluent;
??? Sa aveti o prezenta respectabila, sa fiti serioasa, punctuala ;
??? Experienta in industria cosmeticii, produse par, produse cosmetice, receptionera, relatii cu publicul, ospatarita, hostess constituie un avantaj
??? Varsta cuprinsa intre 20-33 ani;
??? Sex feminin

BENEFICII OFERITE

??? Salariu la o rat?? de 25% -30% din vanzarile fiecarui produs in parte, dupa regulile din tara in care lucreaza.
??? Salariu : se garanteaza un salariu de 378 euro pe saptamana in cazul in care comisionul nu depaseste aceasta suma.
??? 3 zile de training in care veti fi paltit cu 45 euro pe zi.
??? Contractul este pe o perioada de 6 luni;
??? Programul de lucru: intre 48-60 de ore pe saptamana;

Business Activ Consult este o firma de consultanta in domeniul afacerilor si resurselor umane.

Serviciile noastre sunt special concepute pentru a se adapta tuturor solicitarilor intr-o piata in continua dezvoltare in care concurenta este din ce in ce mai acerba iar nevoia promovarii valorilor este in continua crestere.