Line- runner

Miele Tehnica

Job expirat

RESPONSABILITATI

Alimenteaza modulele de productie cu materii prime, conform logicii de alimentare stabilite;
Efectueaza transferul fizic al materialelor din diverse locatii de inmagazinare catre aria de productie si in interiorul acesteia, al produselor finite din aria de productie catre depozit si al deseurilor in zona rampei, folosind echipamentele din dotare (transpaleta electrica, manuala, carucior cu rotile);
Alimenteaza modulele de productie cu PCBA-uri si colecteaza magaziile goale;
Colecteaza cutiile goale de pe liniile de productie si le transporta in depozit;
Alimenteaza zona Big logistic;
Ajuta la incarcarea deseurilor;
Participa la schimbarea set-up-ului de LSR.

CERINTE

Studii medii;
Experienta de lucru in domeniul: manipulare, gestiune, logistica;
Integritate;
Abilitati de comunicare si lucru in echipa;
Atentie la detalii:
Disponibilitate de lucru in 3 schimburi.

BENEFICII OFERITE

Oferim:
• Salariu motivant
• Tichete de masă
• Tichete cadou
• Formare la locul de muncă
• Bonus de productivitate
• Subvenție cantină
• Transport
• Medic în companie

Miele Tehnica, una dintre cele 12 fabrici din cadrul Grupului Miele, şi-a început producţia la Brașov în septembrie 2009, asigurând firmei Miele necesarul de componente electronice şi subansambluri pentru unităţile de control ale aparatelor electrocasnice inteligente cu care Miele şi-a câştigat renumele.