Gestionar inputuri agricole- Facaeni(Ialomita)

Agribusinessjob Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agribusinessjob cauta pentru clientul sau, companie multinationala, o persoana care sa ocupe pozitia de
GESTIONAR- Facaieni(Ialomita)
Receptia materiei prime si a materialelor necesare sectorului agricol: verifica cantitatile indicate in documentele care le insotesc si controleaza, cat este posibil, calitatea acestora;
Raspunde de depozitarea lor in bune conditii pentru a se evita degradarea;
Controlul magaziilor, a stocurilor de inputuri (pesticide, fertilizanti, seminte, combustibil) din sectorul agricol si din sectorul mecanic. Verifica periodic situatia stocurilor si verifica daca acestea corespund cu ceea ce se afla in magazine iar in caz de neconcordante, anunta imediat superiorul ierarhic;
Intocmirea corecta si la zi a documentatiei de intrare si iesire de inputuri din magazii;
Furnizeaza informatii corecte si ofera suport departamentului comercial in vederea efectuarii inventarului;
Inregistreaza toate operatiile si bunurilor consumate, conform specificatiilor interne.
În funcţie de activitatea curentă a unităţii, salariatul va îndeplini orice alte sarcini dispuse de către conducere, în legătură cu atribuţiile principale şi în funcţie de competenţele sale profesionale

CERINTE

Minim 2 ani experienta in domeniu;
Studii medii;
Cunostinte de operare pe calculator;
Cunostinte limba engleza – nivel mediu;
Persoana serioasa, responsabila;
Atentie la detalii si abilitati de organizare.

Asteptam aplicatia DVS pe adresa cv@agribusinessjob.com pana pe data de 01.03.2015. Succes!!!

BENEFICII OFERITE

atractiv

Agribusinessjob, agentie de recrutare specializata in agricultura
www.agribusinesjob.com
Contact aplicatii cv@agribusinessjob.com