Bucatar

Kultur Project

Job expirat

RESPONSABILITATI

O oportunitate pentru bucătari/bucătarese cu ambiţii profesionale în gastronomie:

Viitoare casă de oaspeţi la Cincşor - zona Făgăraş caută bucătar calificat cu experienţă, dornic să se specializeze în gastronomia internaţională şi de specialitate săsească.

CERINTE

Ne dorim o personalitate matură, integră, disciplinată şi flexibilă, orientată spre excelenţă în calitate şi în deservirea clienţilor. Cunoaşterea limbii engleze este obligatorie, limba germană şi/sau alte limbi străine constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Oferim condiţii de muncă avantajoase, conforme cu prestaţia cerută şi posibilităţi de calificare în gastronomia internaţionala.

Va rugăm trimiteţi scrisoarea de intenţie în limba română precum şi CV-ul în limba română la adresa de e-mail: daniel.wendorf@societegourmet.ro pînă pe 4.09.2013. Persoanele care vor fi selectate vor fi invitate telefonic la interviu şi vor susţine o probă de lucru.