Asistenta Medicala

Avixa

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru o companie de servicii medicale la domiciliul pacientilor cautam asistente medicale.
Responasabilitati:
-Ingrijirea pacientilor conform planului de ingrijire aprobat
- realizarea documentelor care atesta efectuarea manevrelor medicale
-gestionarea instrumentarului si materialelor sanitare
-semnalarea oricaror probleme medicale aparute la pacientii aflati in tratament

CERINTE

- diploma de absolvire a scolii post-liceale de asistente medicale
-Aviz de libera practica eliberat de Ordinul asistentilor medicali din Romania
-permis de conducere cat.B
Pentru locatiile din judetul Harghita cunoasterea fluenta la limbii maghiare este absolut necesara.
Avantaj la angajare:
-caracter energic, cu compasiune fata de pacienti
-persoana organizata si responsabila
- indemanare in efectuarea manevrelor terapeutice

BENEFICII OFERITE

salariu conform abilitatilor prezentate
masina de serviciu, telefon.
bonusuri pentru realizarea anumitor performante in relatia cu pacientii.
Pregatire de specialitate si sprijin permanent pentru imbunatatirea serviciilor oferite.

Oferim servicii de training in vanzari, marketing, comunicare, logistica, management si multe altele.

Recrutam personal in functie de cererea beneficiarilor.

Asistam companiile in vederea realizarii business -plan - urilor.