Senior Merchandiser - Textile

I-TEAM

Job expirat

RESPONSABILITATI

I-TEAM angajeaza Senior Merchandiser care sa se alature echipei de 10 persoane existente in cadrul unui proiect de management al celei mai mari fabrici de textile din Ethiopia (3.300 angajati)

- coordonarea echipelor de Merchandiser & Modelists & Purchasing & Sampling room

- dezvoltarea businessului cu actualii clienti

- crearea unei bune relatii de lucru intre clienti si fabrica

- training efectuat cu persoanele existente

CERINTE

- absolvent facultate textile

- experienta intensiva pe posturi similare in industria textila

- historic in firme ce au avut clienti din EU

- engleza - f bine

- computer literacy - f bine

- abilitate de a lucra cu persoane din alte nationalitati

- hard working attitude

BENEFICII OFERITE

- cazare, masa si zbor gratuit

- 1 sapt de concediu platit la fiecare 3 luni

- salar motivant

Companie de consultanta tehnica in industria textila angrenata in proiecte internationale in Asia, America de Sud, Africa si Romania