RESTAURANT IN ABU DHABI- INTERVIU PRESELECTIE PENTRU BUCATARI, OSPATARI, HOSTESS

EUROLIFE CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Posturi Disponibile:
2 pozitii – Commis Chef- experienta in bucataria italiana
6 Pozitii – Ospatarite
6 Pozitii – Ospatari
10 Pozitii – Hostess
2 Pozitii – Ajutor Bucatarie

CERINTE

Descrierea posturilor:

Locatie: Restaurant cu specific italienesc in Dubai -UAE
Contract: Minim 2 ani. Asigurari sociale si medicale asigurate de angajator.
Program: 8 ore /zi minim , 6 zile/ saptamana. Ore suplimentare disponibile
Conditii: varsta intre 21-35 ani, limba engleza nivel mediu
Educatie : Minim Liceu sau scoala profesionala absolvita.
Experienta: Este necesara experienta minim 3 luni .
Responsabilitati : Conform fisei postului .
Cazare si masa: Cazare asigurata gratuit - 2/3 persoane in camera.
Salariu : 300 Euro Net primele 3 luni, 350 Euro Net dupa primele 3 luni
Masa : Asigurata gratuit /3 mese zi
Alte bonusuri: Concediu anual 30 zile. Tipsuri in medie intre 400 - 800 Euro Luna/persoana
Transport: Asigurat gratuit de catre angajator

Vor fi acceptati si vor primi toate detaliile doar candidatii care indeplinesc conditiile minime de eligibilitate:

- Varsta minima : 20 ani

- Limba engleza la nivel conversational - avansat

- Fara cazier judiciar

- Experienta minima 3 luni pentru pozitia pentru care se aplica.
TAXE PROGRAM:

Tarif mediere Eurolife Consulting – 300 Euro (TVA inclus). Se achita integral la semnarea contractului de mediere si a contractului de munca.
Tarif plasament agentie partenera – 300 Lire Sterline (Tva Inclus) .

BENEFICII OFERITE

Alte beneficii:
- Ore suplimentare platite
- Concediu anual de 30 de zile
- Asigurari sociale si medicale platite
- Mediu de lucru placut
- Contractele pot fi mai lungi de 2 ani.
- Tipsuri considerabile.
- Labour Card and Residency viza pentru 3 ani.

Pentru mai multe informatii ne puteti contacta la numerele de telefon 021 3108369; 0747 911 614.
Adresa: Cotroceni Business Center, Bd-ul Iuliu Maniu, nr 7 , Corp T, Sector 6, Bucuresti

www.eurolife-consulting.ro