PHYSIOTHERAPIST si HAIR STYLIST la un SPA de 5* - QATAR

SC GIKOV COMPANY SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Persoanele interesate ne pot contacta telefonic la numerele: 0268 474 558  sau 0766 415 116;
Cv-urile se primesc la adresele de email: cristina@gikov-consulting.com sau ioana@gikov-consulting.com

CERINTE

Pentru a intra in selectie trebuie in primul rand, sa va doriti sa lucrati in domeniu si sa aveti cunostinte de limba engleza la nivel avansat! Angajatorul cauta persoane ambitioase, harnice si motivate, care au experienta relevanta in domeniu.

BENEFICII OFERITE

• Salariul de baza 970 USD + procente din realizari;
• Contract de munca 100% legal;
• Cazarea asigurata GRATUIT;
• Viza, permisul de munca si sedere cat si transportul Bucuresti – Dubai sunt asigurate GRATUIT de catre angajtori!;

Nicio taxa nu va fi platita, evaluarea CV-ului Dvs cat si inaintarea acestuia catre agajatori este absolut GRATUITA!!!

Agentie de recrutare si plasare de forta de munca in strainatate, avem sediul in Brasov, suntem inregistrati la Ministerul Muncii, Familiei si Egalitatii de Sanse cu nr 107/2008 prin ITM Brasov